Biz Kimiz?

 

1994 yılında KAYALAR rulman olarak kurulan şirketimiz 2004 yılında firma ismini AKSA RULMAN olarak yenilemiş ve her gün sizlerle beraber bir basamak daha yükselerek, Değişim sürecini yakından takip eden firmamız, ürün yelpazesini her gün daha da genişleterek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını cevaplamaya çalışmakta’dır Aynı zamanda firmamız dünya çapında ve özelikle Türkiye Cumhuriyeti il sınırları içerisinde her taraftan stok fazlası rulmanları alarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla Ürün temin etme şansına sahip oluyor.

 

 

Neler Yaparız?

 

AKSA Rulman Olarak siz değerli müşterilerimizin Rulman, Linear Rulman, Kızaklı Vidalı Milli Sistemler, Her Türlü Güç Aktarma Organları, Motor Redüktör, Planet Redüktör, Yan Flanş, Tork Kolu,  El aletleri kısacası bir işletme için gerekli tüm ürünler ve siz değerli müşterilerimizin değerli istekleri doğrultusunda istenen özel ve farklı ürünleri dünyanın her tarafından istenilen süre ve güvence altında tedarik etmektedir.
Redüktör çeşitlerimiz çin menşei kendi ithalatımız AKR markadır.

 

 

Havalandırma Ürünleri, Bağlantı Elemanları, El Aletleri, Endüstriyel Yağ ve Boya, Kauçuk Plastik ve Bakalit Ürünleri, Kesici Takımlar, Sızdırmazlık Elemanları, Hidrolik Pnömatik Ürünler, Sanayi Tekerlekleri gibi ihtiyaçlarına uygun fiyat ve Yüksek Kalite anlayışı ile yıllardır cevap vermekteyiz.

 

 

Redüktör, Rulman ve Hırdavat konusunda her türlü ihtiyacınız için AKSA Rulman hizmetinizdedir. Sektörümüzde Türkiye liderleri arasında olmak hizmet kalitemiz ürün kalitemiz ve sunduğumuz,un göstergesi olduğunu düşünmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz..

 

 

 

 

 

www.aksarulman.com | Tüm Hakları Saklıdır ® - 2021